| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie banchetul si ma gandeam sa ma imbrac intr-o camasa alba cu o dunga albastru inchis si o dunga grena, papion grena, pantaloni negri si sacou (inca nu m-am hotarat ce culoare). Problema este in ce ma incalt. Ar merge o pereche de conversi albi? Daca da, hi sau low? Daca nu imi puteti da niste sugestii?
Multumec!

8 răspunsuri:
| DDoctorita a răspuns:

Hmm, da e la moda sa iti pui tenisi cu costum!
Personal nu imi place, prefer clasicul costum negru, pantofi negrii si o camasa alba simpla. Arata atat de bine pe un baiat! E o parere si un gust personal! happy

Răspuns utilizator avertizat
| elenusa12 a răspuns:

Incearca sa abordezi un look mai natural, iti poti pune niste tenisi.

| AmZisCaMaJocCuTine a răspuns:

Este foarte bine cum gandesti. poti sa pui pe tine si un costumash de clovn laughing cu un papion exact ca la circ rolling on the floorrolling on the floor and have funz love strucklove struck

| Blalala a răspuns:

Eu zic sa te imbraci asa:o camasa in carouri rosii cu alb si negru:cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres si cu o bluza sau un maieu alb pe dedesubt:):Dasa si sa iei niste blugi
:D nu negri!