| skirlex a întrebat:

E bine daca ma duc la discoteca in camasa si peste pulover, jensi skinny si o pereche de conversi albi, dau funda.

Răspuns Câştigător
| ElenaGhilbert a răspuns:

Pai daca tie iti place, desigur ca da. Si eu cred ca tu ai arata chiar sexy si ceva de genu elevdestept dar care stie sa se distreze. Si stilul e destul de dragut. ( vei atragea fete)

| skirlex explică (pentru ElenaGhilbert):

M-ai descris perfect big grin

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Da, e ok. Conteaza sa te simti bine in ei, comod, sa te poti misca vioi, dar sa nu arati ca un clovn.

| ruj3 a răspuns:

Daa super dragut poti sa incerci doar camasa cu jensi skinny deeasemenea unui baiat ii sta bine

| Caricature a răspuns:

Daca locatia aleasa nu este una prea fancy, in care sa se ceara exuberanta, tinuta este perfecta.
P.s Daca e asa cum spuneam, poti inlocui conversii cu o pereche de pantofiwinking