| love_2286 a întrebat:

E bine sa mananci imediat dupa ce vii de la sala sau nu? in unele parti am citit ca da ca arzi caloriile mai repede si unele ca nu.deci cum este pana la urma?big grin

3 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, bea apa dupa sala. mancare mai tarziu, sa nu pui muschi pe tine.
daca vrei muschi, mananca dupa sala, multe proteine... ca sa se depuna happy

| VladimirPutin a răspuns:

E bine sa mananci inainte de a te duce ca daca mananci dupa ce vii se depune

| love_2286 explică:

Nu vreau muschi sunt fatabig grin vreau sa slabescc