| rihanna7865 a întrebat:

am si eu o intrebare please helppp am mare nevoie de ajutor si rog seriozitate : Care ati incercat tratamentu ala de la avon de la clearskin proffesional pentru pete e bun de ceva adica se duc petele ramase de la cosuri? sau pistruii? sau ce tratament natural as putea sa urmez pentru a scapa de petele de la cosuri fara sa apelez la chirurgie big grin dau fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

E discutabil.Adica aceste creme de la aceste companii/firme nu stiu cum sa le numesc gen "AVON", ei fac doar pentru a-si promova produsulm, si nu te astepta ca daca o sa te dai cu crema respectiva maine vor disparea ca prin minune.Asta tine de un tratament indelungat.Si poti merge eventual la o farmacie sau un medic si iti vor recomanda specialistii ce ar trebui sa faci, nu din reviste gen "AVON". Multa bafta!

1 răspuns:
| CatEyes28 a răspuns:

L-am incercat si m-am iritat.
Nu-s asa bune.