| creatza96 a întrebat:

E buna crema cu extract din melc pentru pete, cosuri si puncre negre? Dau funda. va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este acceptabila

| tuGatita a răspuns:

Da, dar cauta in farmaciile naturiste. Nu te arunca la reclamele pe care le vezi la tv pentru ca eu am vazut la un plafar crema cu extract de melc mai ieftina decat cea de la teleshoping. Si macar ai o siguranta ca a fost testata medical si nu are reactii adverse. Herbagen cred ca e buna :*

| kx123 a răspuns:

Da, este foarte buna. Dai un ban, dar nu il dai degeaba!

| BadResonance a răspuns:

Da.Da este buna

| xWildOn3x a răspuns:

Da, este buna.Ranile melcului pot disparea chiar la un interval de 20 de minute, din cauza mucusului produs de el insusi.

| AlexAtanasiu a răspuns:

Da e buna deoarece mucusul produs de melc vindeca si uni copaci amestecata cu alte elemente din natura fiind total naturala toate fi folasit pentru pese si cosuri

| Boxyoru a răspuns:

Dah sa stii ca ii foarte buna pentru ca si prietena mea o folosit asa ceva era si reclama la tv si de acolo si-a luat ea si sa stii ca si-a facut efectu nu se vede in cateva zile dar daca te dai, dupa o sptamana ai sa vezi ca fata tah parca nu mai ii cum erawinking si in plus daca vrei sa nu-ti mai apara cosuri si chesti din astea schimba sangele sa stii ca ajuta foarte mult daca stai prost cu hormoni iti iese cosuri si punete un pic pe treaba cu al tau sa vezi ca si aia are efect numa in cazul cosurilor nuh si a puctelor negrewinking