| antoantonia a întrebat:

Pe care sa mi-l i.au: corector avon color trend (4, 2g) sau corector avon ideal shade (1, 7g)? cel de la color trend este mai ieftin si mai mult produs sa cel de la ideal shade e mai scumstraight face. nu ma pot decide. dau fundita

Răspuns Câştigător
| ingherash a răspuns:

Heii. eu am luat de la color trend si parca nu se intinde asa d bine si e prea vizbil. parerea mea e sa il ei pe cel de la ideal shade. chiar daca e mai scump dar cred ca e mai bun. pareea mea. :*:*:*

2 răspunsuri:
| Lina0309 a răspuns:

Ideal Shade e mai de calitatewinking

| alexandra_5530 a răspuns:

Vrei sa devii rep avon? intra pe alexa16_alexa@yahoo.com