| NoahKaan a întrebat:

E ciudat daca vara ma imbrac in negru?(si niște alb pe tricou)?
P.S: imi sta foarte bine

Răspuns Câştigător
| unvecin a răspuns:

E ok. Doar că o să-ți fie mai greu cu căldura. Culorile deschise sunt mai de preferat când ai de furcă cu soarele.

5 răspunsuri:
| crud a răspuns:

Mai ciudat ar fi daca te-ai imbraca in roz. Fiecare isi creeaza propria suferinta sau placere.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Te imbraci in ce vrei, te imbraci pentru tine, nu pentru altii. Culorile inchise atrag si mentin caldura insa. Ma refer la razele soarelui. Dar daca iti place negrul te poti sacrifica. big grin

| PuyaTimonel a răspuns:

E bine cum iti place, dar si de temperatura pentru ca negrul "atrage" soarele

| NoahKaan explică (pentru sopranaCadaverica):

Pai excursia e la Brasov, unde e mai frig

| Adry05 a răspuns:

Nu-i ciudat dar o sa te coci in ultimul hal mai ales la ce canicula e.