| Lola2013 a întrebat:

E normal ca dupa epilare axiala cu crema depilatoare sa ai mancarimi?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal daca mancarimile dispar dupa un timp, daca nu inseamna ca esti alergica la crema depilatoare

| OnuOnulică a răspuns:

Așa ar fi normal.

| Anca2999 a răspuns:

Da este normal.

| tombraiderunderworld a răspuns:

Buna.
Daca pe crema scrie ca sunt reactii adverse mancarimile poate aceea crema nu este buna pentru tine.
Si eu am folosit si nu am avut mancarimi. In schimb cand m-am facut pe picioare am avut.
Ai grija. Pup

| Cristinell90 a răspuns:

Buna daca pe spatele produsului scrie ca ai reactii adverse(mancarimi, usturimi) in timpul epilarii trebuie sa incetezi folosirea prousului.Eu am folosit crema de epilat si doua zile am avut pielea uscata la axila usturimi, roseata; am folosit ulei de argan ca sa scap de ele altfel ma tinea mai mult cred ca poti folosi si crema de galbenele.

| AlinRemi a răspuns:

Normal ca da.

| larissaelena a răspuns:

Incearca cu un sapun o vreme:*