| CrazyName a întrebat:

Este adevarat ca daca te epilezi cu crema iti creste parul mai gros?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti creste la fel cum l-ai avut inainte

| 8mariastar a răspuns:

Nu e adevarat din potriva iti creste mai subtire si te tine pe un timp intelungat dat te sfatuiesc s afolosesti epilatorul ca crema o sa te doara.

| andru10best a răspuns:

Nope

| kzd a răspuns:

Nu.

| Annyya a răspuns:

Nu e adevarat.

| CrazyName explică:

Am inteles ca nu. Dar imi puteti spune mai multe despre aceasta epilare cu crema si cam cat coste aceasta crema?

| pitbulita a răspuns:

Nu este adevarat, dimpotriva ti se subtiaza si ti se rareste procesul de crestere

| andreiurza33 a răspuns:

Creama costa destul de putin si nu te doare. dar o prietena de-a mea folosea creme si i-a crescut parul mai inchis la culoare si eu nu te-as sfatui. incearca cu ceara sau cu benzi depilatoare.

| 1999claudia1999 a răspuns:

Nu este adevarat creste doar mai repede si mai inchis la culoare

| Dennise150 a răspuns:

Nu este adevarat.Chiar iti recomand aceasta metoda, foarte usoara si rapida.Crema costa in jur de 10 lei.