| KiGtOgT a întrebat:

In cat timp creste parul de la subrat sau de jos daca te epilezi cu crema? Dar cu ceara?

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In 2 saptamani si cu ceara intr-o luna jumatate din experienta. 2 fundite stiu ca o sa fiu discriminat dar n-o sa te dau in judecata

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa 3 zile incepe sa creasca indiferent ce metoda folosesti [in afara de aparatul de epilat care smulge firul de par]

| OnuOnulică a răspuns:

In 2-3 saptamanii.
Era mai rau daca te epilai cu big-ul acolo iti crestea mai repede.
Pa!

| KiGtOgT explică (pentru OnuOnulică):

Doamne fereste! Stiu ca te tai si te mananca si daca te scarpini de ustura. Sa nu mai zic ca creste a doua zi si creste foarte gros si urat sad SA NU INCERCATI!

| Daydream a răspuns:

Cu crema 3-4 zile si cu ceara cam o luna! Stiu din experienta!
Funda?

| KiGtOgT explică:

Ma refeream jos nu la subrat