| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca te epilezi pe maini?
E adevarat ca v-a creste repede si mai gros?

FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Butterfly2110 a răspuns:

Da este adevarat.o cunoscuta de-a mea adica mai in virsta (ii place foarte mult sa experimenteze )si s-a epilat pe miini sincer parca avea culoarea parului din cap (bruneta)Nu experimenta si tu. Sper ca te-am ajutat.Te pup. Funtita? PLizz

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, evident că părul va creşte mai repede şi mai gros, precum şi mai închis la culoare!

NU trebuie să te epilezi pe mâini ( nici pe picioare )!

Toate cele bune.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Daca te epilezi cu ceara, parul va creste ca si in orice loc de pe corp epilat cu ceara. Mai inchis nu! Dar normal ca va creste la loc orice dai jos.