| dedfgv a întrebat:

Este bun fondul de ten maltifiant de la oriflame? acopera roseata si cosurile?

FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| ChiriSthineeE a răspuns:

Daaaaaa:X:X si eu am sh crede.ma este ff bun. mie una. mi.a acoperit roseata pe care o aveam pe obrazwinking. Acum depinde si de tenwinkingFUNDA?:d:*:*

2 răspunsuri:
| Ingerasull99 a răspuns:

Fata mea, de vreo cateva zile, mai innebunit cu intrebarile despre fond de ten, pune una singura si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm nu stiu ce sa zic. nu prea tine mult si iti face fata sa para nenaturala ca sa zic asa. sincer fondurile de ten de la avon mi se par mai bune thinking Cel mai bun de la oriflame e ala Oxygen Boost.