| Cori_1664 a întrebat:

am nevoie de niste pareri, fondul de ten giodani gold ( de la oriflame) este bun? acopera fata cum trebuie, adica cosurile? funda!

4 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

Eu sunt reprezentant Oriflame.Si pot sa-ti spun ca sunt indragostita de fondul de ten Giordani Gold!(mai ales cel cu minerale)! Pt. tenul meu e perfect. incearca-l si tu si poate iti va placea.

| LittleKiss a răspuns:

Mama e reprezentant oriflame si imi comanda si mie ce este mai bun. Acest fond de ten este super. Se intinde usor, nu se intinde daca dai cu apa pe deasupra si acopera orice particica de piele neplacuta de pe fata. Mie mi se potriveste Light Ivory, si cum am mai zis, sunt indragostita de el:X:X:X

| delia_8822 a răspuns:

Pentru persoanele care nu au probleme cu tenul este foarte bun. Daca ai cosuri te sfatuiesc sa nu il alegi, nu acopera foarte bine

| alexaadrian a răspuns:

Mie nu mi se pare asa de bun acopera dar nu tine mult la orice atingere ramai cu pete trebuie sa fi foarte atenta, in plusa firmele ca avon si orflame nu sunt deloc bune si pentru ce sa dai banii pe unu de la oriflame care e vreo 50 de lei cand poti sa iei unul de la farmacie de la vichy e nemaipomenit si dai cu 20 de lei in plus dar sti ca e bun cu siguranta multe vedete il folosesc si eu sunt foarte multumita de el. dupa ce aplici fondul de ten e important sa dai si cu pudra nu multa dar asa tine mult mai mult fondul de ten. sper ca ti-am fost de folos
bafta