| cxxyy a întrebat:

Este buna masca de fata din bicarbonat de sodiu si miere? Daca da, puteti sa-mi spuneti cat trebuie lasata pe fata etc?

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu poate sa irite pielea, daca ai tenul sensibil.
Mierea poate face bine tenului, uneori.Sau poate sa nu aiba nici un efect.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E ceva gen babism este? Nu de alta dar bicarbonatul de sodiu are alte intrebuintari in realitate, una mult mai buna este cea pentru albirea dintilor care este cat se poate de reala, asta cu masca cu miere nu stiu cat de reala si buna este.

| cxxyy explică (pentru Simpatic):

Eu stiam ca bicarbonatul strica dintii :/

| Legion7X a răspuns:

Câti ani ai?