| alecsasweet a întrebat:

Este cineva interesat de produse Avon. Mentionez ca sunt nou-noute. (preferabil sa fiti din Bacau). - Apa de toaleta Timeless 50 ml - 40 lei - Masca de par hranitoare cu extract de masline - 25 lei - Contur oentru ochi SuperShock Black 12 ml - 15 lei - Planet Spa Gel exfoliant pentru corp cu ulei de masline si floare de portocal 150 ml - 22 lei - Planet Spa Thailand lotus flower luxuriously light body 200 ml - 25 lei - Lotiune pentru maini si corp 200 ml - 11 lei - Planet Spa Gel exfoliant relaxant cu extracte de floare de lotus 200 ml - 25 lei - Balsam hidratant pentru picioare cu saruri marine FOOT WORKS 75 ml - 13 lei

2 răspunsuri:
| Romania2014 a răspuns:

Incantat de cunostinta si eu sunt Rep. Avon happy Imi dai funda?puppy dog eyes

| Roxana_Evelina_1998 a răspuns:

Le dai cam scump.:La pretul asta le iau din brosuratongue