| electrik_shok a întrebat:

Este cineva pe aici care a folosit produsele din gama Sebospecific de la Yves Rocher? Eu mi-am luat un gel de curatare si o lotiune 2 in 1 pentru pori si imperfectiuni.Deci, pentru cine le-a incercat deja, functioneaza?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu le-am incercat, dar cu toate acestea, pot afirma de dinainte ca o sa aiba efectul scontat.Produsele Yves Rocher chiar sunt de calitate.Firma are laboratoare calumea si angajati de meserie.Nu are de ce sa iti fie teama.Bafta!winking