| Darkness1 a întrebat:

Sunt bune produsele Yves Rocher?

Răspuns Câştigător
| BombonicaXD a răspuns:

Sunt extraordinare! Au creme excelente pentru piele, parfumuri care miros divin si rezista foarte mult timp, sampoane si balsamuri pentru par foarte bune, cosmetice de calitate.Eu sunt foarte multumita de ele.Bafta!

4 răspunsuri:
| Ariannna a răspuns:

Sunt bune şi de calitate, ţi le recomand cu cea mai mare plăcere :*!

| serjju a răspuns:

Sunt bune si prietena mea foloseste FUNDA?

| xSupradozaDeVisex a răspuns:

Buna! Nu stiu daca stii dar sunt naturiste.Eu folosesc si le consider mult mai bune decat cele de la Avon.Mi-a facut un ten minunat in doar 2 zile(cremele)..Rimelul doar o data trebuie sa dai si se cunoaste.La cele de la Avon mi-au aparul bubite pe corp de la lotiuni si de la Yves Rocher nu.Eu le consider foarte bune. Funda?

| Petrariu_Mădălina_1991 a răspuns:

AMBELE sunt bune!
Depinde foarte mult de categoria de produse.
Cremele la Yves Rocher sunt extraordinare, insa raportul calitate pret la parfumurile Avon sunt perfecte.
Asadar pentru inscriere in Avon, hai aici: https://goo.gl/forms/v7sQwYiyiu2QcgJv2
sau in Yves Rocher, recomand aici:
https://goo.gl/forms/Ng4E9ONE9fzZyB3u2