| Celcestietot a întrebat:

Este de încredere Wish, acea platformă care vinde accesorii? Daca comanzi ceva, îți vine exact ce scrie și arată acolo, nu îți vine cu un Nr mai mic de ex la o bluză? Împărtășiți experiențele voastre. Pro și contra daca este posibil.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu iti comanda haine de pe site-urile astea chinezesti, sunt niste carpe de proasta calitate si da, iti vor veni mai mici pentru ca asiaticii sunt micuti si se fac cam dupa constitutia lor.
Dar marea problema e ca hainele nu arata ca in poze. De ce? Pt ca ei fac hainele dupa poze, nu pozele dupa haine. Deci pur si simplu ei iau o poza de undeva si incearca sa reproduca acea haina si bineinteles ca rezultatul este dezastruos pentru ca ei folosesc materiale de proasta calitate. Nu neg ca nu exista norocul sa dai peste o haina facuta de un croitor ceva mai priceput si sa se fi folosit un material ceva mai bun. Dar in general sansa sa iti vina ceva frumos, din material ok, sa fie marimea ta si sa il poti purta pe strada e cam de 10%. Pe astfel de site-uri gasesti o groaza de lucruri care merita cumparate pentru ca sunt ieftine si utile, de la accesorii pana la produse pentru casa gasesti orice, dar nu te baga la haine pentru ca nu are rost sa dai banii aiurea.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc o fată care si-a comandat o bluză mărimea XS si i-a venit XL laughing))) Durează foarte mult până ajung, calitatea nu e tocmai cea mai bună dar unele produse sunt mai acceptabile decat crezi. Bine, acum depinde foarte mult si ce cumperi... Baftă la shoppinglaughing))

| Sekim a răspuns:

Salut
Da este de incredere. Singura problema este ca se livreaza tarziu.
Hainele pot fi si cu un numar mai mic si cu un numar mai mare adica nu e perfect site-ul. happy Iti recomand orice altceva in afara de haine.

| Iisus2002 a răspuns:

Nu știu ce să spun despre wish mie nu îmi pare de încredere, am un prieten care și a comandat o geaca și o cagula in decembrie și acum e mai și nici urmă de ele....mai pe scurt a pierdut banii, ciudat e că bateria externă comandată a venit dar restul nu, acum tu decizi daca vrei sau nu să cumperi de pe wish