| anonim_4396 a întrebat:

Este in regula daca mi-as lua un aparat de barba de pe eMAG? Multumesc

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aparat de barbă? Cati ani ai, tinere nou-nascut?

| darrio2007 a răspuns:

Vai ce m-ai speriat! Dupa ce ca nu stii se explici ce vrei mai ai si clanța mare.Se numeste aparat de ras electric. Daca la asta te-ai referit.Imaturule!

| darrio2007 a răspuns:

Asa da, baiete.De tuns barba.Ia-o si tu pe asta.

| marianflorinn a răspuns (pentru darrio2007):

Mai bine ai da informatii si ai scrie gresit.straight face nu esti la facultate in fata calculatorului crying

| darrio2007 a răspuns (pentru marianflorinn):

Nu inteleg ce vrei sa spui.Ai ceva cu studentii?

| Clorox a răspuns:

Uite-l ma, asta micu care invita lumea sa arda in iad!

| Clorox a răspuns:

Ia-ti! Si eu mi-am luat unul, e d'ala de ****!

| NH4OH a răspuns:

Da, este un site de încredere happy

| marianflorinn a răspuns (pentru NH4OH):

Da,chiar este, am mai comandat si eu.dar poate au fost folosite produsele si nu e bine sa folosesti aparate mai intime ale altor persoane

| NH4OH a răspuns (pentru marianflorinn):

Cum să fie folosite?
Dacă ar fi fost folosite nu mai aveau clienți trăind cu o reputație și vânzare proastă. Dacă un client a primit un aparat de tuns, l-a încercat, nu a fost deloc mulțumit și la returnat, e altă treaba. Ăla nu se mai pune la vânzare.
Oricum, tu când te duci la salon/frizer să te coafeze, crezi că dezinfectează foarfecele de 30 de ori pentru fiecare client? Ce boală să iei prin aparatul ăla de ras, sida? Bubele sau coșurile nu se iau, în cazul în care a folosit aparatul pe față.

| NH4OH a răspuns (pentru NH4OH):

L-a*

| marianflorinn a răspuns (pentru NH4OH):

Eu doar am intrebat despre asta,, nu stiu cu ce sa incep.
1.Am comandat multe produse de pe eMAG, unele le-am returnat dupa ce le-am folosit, de exemplu placa de par, scaune de birou si alte lucruri pe care nu cred ca le arunca, le resigileaza sigur.
2.Eu am o matusa care e dermatolog si cum ma inteleg bine cu ea, ma mai si intalnesc din cand in cand.Nu e neaparat sa iei sida de pe aparatul acesta, dar poti lua niste bacterii, acum cativa ani am luat o bacterie de la frizerie enterococcus spp din cauza careea imi apareau bubite pe fata ca niste cosuri..si am stat asa mult timp pana mi-a zis matusameace trebuie sa fac ca sa scap de ele..sunt sigur ca daca mergeam la orice alt dermatolog care ma trata superficial ..ramaneam cu acele bube mult timp.

| NH4OH a răspuns (pentru marianflorinn):

Bine. Și dacă știi toate astea de ce mai comanzi de pe net? laughing Cine știe ce bacteriii mai iei. Asta e alegerea ta, ai experiență cu acest site. De ce ne mai întrebi pe noi?

| Mynameiz a răspuns:

Da, iti recomand

| marianflorinn a răspuns (pentru Mynameiz):

Stiu ca produsele de pe eMAG sunt resigilate si ma gandeam sa nu-l fi folosit cineva inainte pentru. ca nu e igienic si mai poti lua si alte boli. big grin