| Mp28evil28 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un aprat de barbierit si am gasit o oferta pe eMAG la un aparat si as vrea un rewiew petru el sau alte recomandari de aparat deoarece eu nu ma rad in fiecare zi si am barba subtire.
Aparat de barbierit BaByliss E856E
http://www.emag.ro/......DHWS8YBBM/

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ăsta seamănă mai degrabă cu o mașină de tuns folosită de frizeri, decat aparat de ras, la barba ta nu ai nevoie de aparat de ras electric, merge si cu gilette 2 cu un set de lame bune, daca te razi rar, i ti ajung lamele 2 ani.