| Xeenax a întrebat:

Este ok daca as incerca sa folosesc gene false?

Răspuns Câştigător
| UrbanViolent a răspuns:

Da, e ok sa incerci la o ocazia speciala. Si poti cumpara gene false de la Sephora cu numai 16 lei. Ai intregi si fir cu fir. Ti le recomand pe cele fir cu fir, chiar daca sunt mai migaloase. Dar arata mai natural.Cat despre rimel, am descoperit ceva mai bun si mai ieftin decat maybelline, mascara supershock de la avon, modelul cu peria simpla. Este perfecta pentru gene dese. Periile de la maybelline imi lipesc genele, ti le recomand doar daca ai gene scurte si rare. Pentru cele dese, foloseste o perie groasa si deasa.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este ok dacă ești cât mai naturală, sunt rimeluri cu efect de gene false, de volum, curbate, etc.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Poti folosi dar nu zilnic

| BiuL a răspuns:

Ok pentru ce sau pentru cine? nu inteleg intrebarea.
poti folosi genele false la eveniment speciale, nunti, banchete, club etc dar nu zi de zi, la scoala sau la sala

| MarieBGossipGirl a răspuns:

Nu cred că e rău
poţi să încerci
dacă îţi va plăcea, foloseşte'le, însă nu chiar des, pentru că ale tale vor începe să cadă
succes:*

| FightLoveHope a răspuns:

Dupa parerea mea, genele false se folosesc la ocazii speciale, nu in fiecare zi. Daca vrei gene mai lungi si mai dese te sfatuiesc sa folosesti mascara de la Maybelline cum ar fi the Colossal volum express. Eu mai folosesc si I love extreme de la essence care confera un efect spectaculos.

| mykron a răspuns:

Da,dar sa nu plangi!