| eatpraylove a întrebat:

Este paleta naked basics la sephora in Iasi? Daca da cat costa? Daca nu este imi puteti recomanda un site romanesc unde pot gasi paleta si de pe care ati mai comandat adica sa fiu sigura ca e in regula sa comand si eu. multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut doar Naked 1 si costa 175 de lei.

| raluka66 a răspuns:

Magazinul sephora are si paleta naked basics. Nu sunt sigura daca si cel din Iasi o are. Am citit undeva ca este in jur de 115 lei, uite aici:https://www.facebook.com/Sephora.Romania/posts/161056937389174