| Sonyaaynos a întrebat:

Este vreo problema daca ma spal cu Dove pe fata? Dauneaza in vreun fel? Si daca nu, care-s beneficiile? funda:*

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic. Si eu ma spal cu Dove si imi simt pielea mai catifelata laughing big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu este nici-o problema.Este un sapun foarte bun, bland, care curata pielea fara sa o deshidrateze si este potrivit pentru orice tip de ten.

| xBya a răspuns:

Nu e nicio problema, dimpotriva, in felul asta iti hidratezi pielea fetei si reduci sansele aparitiei cosurilor.

| Addaa1998 a răspuns:

DOVE contine crema hidratanta, cel putin asa spun ei, depinde de tenul tau daca e sensibil sau nu, increarca o data sau de doua ori si vei vedea rezultatul
Bafta

| ana5 a răspuns:

Nu este nici-o problema, iti face fata mai fina, si te scapa si de impuritatile de pe fata(praf...)

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Buna! Nu este nimic daunator in a folosi Dove fiinda este chiar indicat, iti face pielea fina.
Bafta!

| Pitiica a răspuns:

Nu,nu e nici o problema poți să îl folosești linistita:*, e foarte bun pentru fata.beneficiile sunt ca iți catifeleaza fata,ii da strălucire, curata impuritatile de pe ea(coșuri si puncte negre)iți îmbunătățește condiția tenului.e foarte hidratant pentru piele, atât pentru fata cat si pentru corp, nu dăunează absolut deloc fetei tale:*, sper ca te-am ajutat:d

| girlgonewild a răspuns:

Depinde de tipul tau de ten.Pe mine Dove m-a ajutat foarte foarte mult.Mi-au disparut cosurile si luciul fetei.Insa,nu stiu cat de indicat este sa il folosesti daca ai tenul uscat.