| Useria a întrebat:

Eu am cazut de multe ori si am rani la picioare (cam multe) si imi trec foarte greu cum pot face sa treaca mai repede? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Ccrys1298 a răspuns:

Probabil iti trec mai greu din cauza ca tu continui sa cazi. Fara supararebig grin! Dar ca sa iti treaca mai repede incearca sa te dai cu o crema. Eu iti pot recomanda crema cu extract de galbenele, deoarece ajuta la cicatrizare si calmeaza. Iti vor trece de tot in aproximativ 6-7 zile. Intreaba la farmacie trebuie sa aiba. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te maseszi cu ulei de catina. Este foarte bun si eficient! Gasesti la plafar, o sticluta de 30 ml costa cca 10 lei.

| crazyboy_4415 a răspuns:

Leaga-te de pat ca sa nu mai caziwinking