| Mihaa12 a întrebat:

Eu am culoarea parului saten happy! Mi se pare cea mai naturala. Voi ce culoare aveti la par si cum vi se pare?

13 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Saten inchis.hmm,nu stiu ce sa zic, o culoare naturala.

| AikkoxD a răspuns:

Eu am parul de culoarea asta http://2.bp.blogspot.com/......rudu-3.jpg natural. Momentan am suvite albastre. :))

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am saten inchis si imi place mult asa cum e.

Răspuns utilizator avertizat
| Battery a răspuns:

Culoarea parului meu e intre un castaniu si un blond miere. Mi s-a prins foarte bine vopseaua si arata foarte natural, cu tot felul de reflexii.

| Cecex3 a răspuns:

Parul meu este saten foarte deschis, aproape blond :]. Ce parere am? Mi se pare ok.

| nodeerskulls a răspuns:

Eu am natural unspemii de culori in par, de la saten la brunet la roscat la unele fire blonde. Se vede cel mai bine in lumina. Eu mor dupa el, pentru ca mi se pare ca arata deosebit, si este si natural.

| Isabellpink a răspuns:

Eu am fost vopsita bruneta dar parul meu natural este saten deschis, iar culoarea naturala imi place mai mult asa ca l-am lasat sa creasca si sa fiu iar satena love struck sa nu te vopsesti :* acum cat nu ai nevoie :*

| Mayyyyyy a răspuns:

Culoarea parului meu este saten spre castaniu! Si ce parere ai vrea sa am e OK! Uite un sfat niciodata sa nu te vopsesti! Nu strica ce ti-a dat Dumnezeu!

| NedelcuRemus a răspuns:

La fel ca tine am parul! Si imi place foarte tare.Dar orice culoare a parului e frumoasa.
exceptie:verde, albastru.(i-am vazut pe uni).

| lakrymotsa a răspuns:

La fel ca si tine! numai ca nu mi se pare cea mai naturala, din contra negru mi se pare cel mai natural, culoarea saten mi se pare o culoare simplaaaaalaughing

| GreenBubbleeeee a răspuns:

Saten rullz b-)

| TeoTee a răspuns:

Eu am culoare blonda si mie se pare natural pentru ca am suvite negre decad m-am nascut iar cand ma spal parul mie tot blond inchiis