| Logout a întrebat:

Eu am o tunsoare de aproape 3 ani si ma gandesc sa ii fac o schimbare radicala, insa nu am idei. Vreau si eu site-uri cu tunsori noi pentru ca am cautat si nu gasesc decat tunsori obisnuite. Eu vreau ceva "neobisnuit". Aaa si am fata ovala, ochii mari si gropite ce breton mi s`ar potrivi? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata laughing

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Fata sau baiat?waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasta esti fa

| bibu_4718 a răspuns:

Buna.
Si eu am fata ovala happy. Acum sunt tunsa cu un breton asimetric[intr-o parte.mai gros si mai mare, bine asta cum vrei tu, eu ti-am dat un exemplu cum il am eu]si parul.mai lung de umar... dar nu cu mult si drept [il aveam ff lung, si l-am tuns pentru ca era ff filat, iar eu il vroiam drept]happy. eu cred ca ti-ar sta binehappy
asta-i parerea mea:*