| ignore a întrebat:

Am parul vopsit brunet si vreau sa ma fac ciocolatie.Ce decolorant e bun si cat sa imi iau pentru a ajunge la decolorare.(am parul tuns drept destul de lung de la umar inca o palma e cret deci destul de aspru)?

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Nici vorba decolorant. Mergi la salon sa-ti faca decapaj adica sa-ti inlature vopseaua cu o solutie care nu-ti va deteriora parul si nu-l va distruge. Apoi tu fie acasa sau la salon poti sa te faci culoarea pe care o doresti. Daca recurgi la decoloare iti vei arde parul, ti-l vei distruge.