| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul de culoare blond. daca folosesc loncolor 10.19 o sa imi iasa un gri mai inchis? Daca nu ce ar trebui sa o combin ca sa imi iasa?

1 răspuns:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te risti, eu am patit-o odata si m-am trezit cu parul zici ca mi-a trantit cineva o omleta in cap.
Mergi la coafor, iar daca nu iti permiti poti merge cu vopseaua sa intrebi. Vor vedea exact nuanta ta de par si un sfat nu ar trebui sa coste bani.
Daca tot insisti, fa-ti doar o suvita de la ceafa sa vezi cum iese, in caz de "dezastru" se mascheaza mai usor.