| Andreea9222 a întrebat:

Eu de fiecare data cand imi faceam unghiile mi le faceam la o prietena(adica ea mie si eu ei big grin ) dar acum trebuie sa mi le fac singura si nu sunt prea indemanatica(la altii le pot face ff bine) si nu pot sa le fac cu stanga la dreapta. Ceva sfaturi, trucuri, orice.
Va rog nu radeti.
Daca nu puteti zice ceva serios mai bine nu ziceti.
funda + vot + mersi

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Dacă chiar nu reuşeşti să îţi faci singură manichiura la mâna dreaptă cu stânga, ar trebui să îi ceri ajutorul mamei tale sau surorii tale mari, sau mai mici cu câţiva ani, dacă ai una.

Ar trebui să exersezi până o să reuşeşti.

SUCCES şi o zi minunată!

1 răspuns:
| Maria84 a răspuns:

Buna, pararea mea e sa exersezi mai mult si iti va reusi, nici eu la inceput nu ma dadeam corect, dar in timp m-am obisnuit, te-as mai sfatui, sa iei un suport pentru manichiura si sa-l tii pe masa cu mana pe el, ca sa nu-ti mai tremure.
Iar noua moda acum e oja care crapa, ambele le gasesti pe
http://magazinulmeu.blogspot.com/......parge.html