| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care este foarte suparat are totusi 14 (implineste 14 ani) si nu sa sarutat cu nimeni pana acum imi puteti da sfaturi ca sa o incurajej ca pe nu ma asculta si zice ca o sa ramana singura toata viata ei plzzz mersi mult

Răspuns Câştigător
| Denysa2012 a răspuns:

Spune-i ca nu e o rusisine ca nu s-a sarutat pana acum mai are timp ar fi o rusine daca ar avea vreo 18 dar asa nu estewinking bafta

| frumusica01 a răspuns (pentru Denysa2012):

Da stiu asta i-am zis si eu dar mersi mult happy

6 răspunsuri:
| CynicalCunt a răspuns:

Lollipop071 intreaba:
Am o prietena care este foarte suparat are totusi 14 [etc]

@lollipop071: pe prietena ta o cheama vasile?

| gux2 a răspuns:

Nu ii nimic dc nu s-a intamplat faza cu sarutul.Eu la 15 ani am fost sarutata prima data si a fost frumos. Dupa am mai prins curaj si am inceput sa fiu si eu mai tupeista cand ii vorba de sarut.

| Ekcstsy a răspuns:

Zii sa nu se mai gandeasca la limbi in gat si sa se duca la scoala, cum de altfel ar trebui sa faci si tu la modul in care scrii si te exprimi.