| Rapu a întrebat:

Help TPU! am o mica problemabig grin am unghiile foarte slabe si de fiecare data cand icerc sa le las sa imi creasca se rup. As dori daca puteti sa imi ziceti un remediu leac oricelaughing FUNDA

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Este la avon un intaritor de unghii foarte bun...am avut aceeasi pb ca a tachatterbox

dupa ce am folosit intaritorul nu mai am nici-o pb...am unghii de invidiatbatting eyelashes

ia legatura cu un Reprezentant Avon si comanda unul daca vrei...nu consta mult...in jur de 15 leibig grin

1 răspuns:
| Georgiana_1584 a răspuns:

Intaritor de la flormar pe albastru este 7 lei contine calciu si in plus de asta iti cresc si foarte repede.
O sa ai niste unghii de invidiatbatting eyelashes