| andra. a întrebat:

Eu sunt bruneta si as vrea sa ma fac roscata. Daca ma fac cu nuantator iese ceva sau trebuie sa ma decolorez?

5 răspunsuri:
| miroonah a răspuns:

Eu sunt tot bruneta si am incercat sa ma fac roscata acum 2 ani cu nuantatorul. Ce iti pot spune e ca se vedeau la soare niste tente, reflexe roscate. Nimic mai mult, chiar daca am aplicat destul produs pe par. Chestia este ca nu poti deschide la culoare un par brunet cu nuantatorul... sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu.

| raluucaa a răspuns:

Pai eu am parul saten f inchis aproape brunet si m-am facut cu nuantator si mi-a iesit happy

M'am facut la inceputul verii si acum mi'au mai ramas cateva suvite.

Deci, zic eu tine ce si ce. Merita sa incerci, nu ai nimic de pierduthappy

| danteluta a răspuns:

Daca parul e natural nu a fost vopsit niciodata poate iese, dar pe el vopsit nu cred; daca iti doresti asa mult incearca

| BullyMints a răspuns:

Deci, daca brunetul este culoarea ta naturala, poti incerca un shampon colorant, urmat de un nuantzator portocaliu ginger [ pentru a fii mai deschis]
daca estivopsita trebuie sa te decolorezi
si, sper, ca toate astea le vei face la un salon, nu acasa
sper ca te-am ajutat,
good luck ^^

| maria98 a răspuns:

Am o prietena care se da cu nuantator si e satena.stiu ca se duce cand faci baie dar poti sa incerci

sper sa iti fie de folos