| NoLiesJustLove a întrebat:

Buna:*. Eu sunt bruneta si vreau sa ma fac roscata. Credeti ca o sa se prinda? Nu as vrea sa ma decolorez. Sfaturi ceva? Mersi:*

9 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Cel mult o tenta de roscat la lumina puternica va iesi.
Dar nu inteleg, de ce ai vrea sa te faci roscata? Te pui si tu in rand cu duduile premature de la tine din scoala sau?

| NoLiesJustLove explică (pentru xBya):

Vreau o schimbare si la asta m-am gandit plus ca imi doresc de mult sa ma fac roscata.

| MetalHead04 a răspuns:

Degeaba daca nu te decolorezi, si eu am ajuns la decolorant happy

| Roxaname a răspuns:

Buna ti-ar sta roscata daca ti-ai face parul un roscat puternic dar nu de prost gust dar ar fi mai bine sa iti faci parul dupa ce termini scoala daca esti la scoala ca alfel ca vor spune profesori:*happy

| NoLiesJustLove explică (pentru Roxaname):

Sunt clasa a 11 a deci nu cred ca au ce sa comentezewinking

| Woman2Womanro a răspuns:

Da, poate sa iasa ok. Cel mai probabil nu va fi un roscat aprins, insa va avea o nuanta de roscat.

| GOGAIE18 a răspuns:

Nu schimba nimic la tine. orice fata e draguta in felul ei, chiar asa cum e! nu te sfatuiesc, ca baiat, deoarece baietii nu prea se uita la fete care-si fac schimbari majorewinking. Fii naturala, fii tu insuti big grin.

| NoLiesJustLove explică (pentru GOGAIE18):

Mersihappy dar chiar voiam o schimbare si nu stiam ce altceva sa schimb.

| Camelia_Ivanovici_1999 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te vospesti cu ceva care se ia la a 7 spalare [ sampon cu colorant sau alt ceva ].