| MasterOfTheDarkArts a întrebat:

Hey! ce sa fac? ..am niste picioare lungi si subtiri si am 1, 70. As vrea sa le am putin mai groase, am incercat si exercitii nu la sala ca nu am timp ca sunt ocupata cu bacul asta, spuneti-mi va rog cum as putea sa ma ingras la picioare? nu pot purta pantaloni scurticrying((

1 răspuns:
| AndreeaAndree1514 a răspuns:

Buna! Poti face antrenamente pentru picioare pentru a se intarii musculatura. Eu de exemplu as da orice sa am picioare luuungi happy si subtiri, incearca sa te documentezi despre cum le poti pune in valoare! Bafta