| RoxanaIonela a întrebat:

Hei buna seara puisorii :* stiti cumva cum sa slabesc si eu la fund si coapse? sunt slabuta dar am coapsele si fundul putin mari big grin

6 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai in caz de acolo sunt locurile unde se acumuleaza la tine grasimie poti incerca sa alergi ca sa elimini grasimea si genoflexiuni ca sa arati mai binewinking

| Cristina27061999 a răspuns:

Incearca sa practici un sport care sa iti si placa baschet sau handbal ori tenis

| ƳourMind a răspuns:

Buna puisor...
Mai bine lasa-le asa... mie imi plac femeile cu fundul mare big grin laughing
Serios!

| ale28bz a răspuns:

Singurele soluţii care te pot ajuta să slăbeşti zonal, este sala (un instructor), o operaţie (liposucţie). Poate că şi o dietă făcută de un nutriţionist însă în cazul ăsta vei slăbi total e adevărat că nu în proporţii egale.

| kati3mary a răspuns:

Buna si tie, puiule :D
http://www.ele.ro/......btiri-6303
intra aici, poate te "inspiri" putin :)

| RoxanaIonela explică (pentru kati3mary):

Mutumesc pupii :*