| treipuncte a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum slabesc la fund...am fundul mare si vreau sa il am mic. dau funda si imi zice si mie

5 răspunsuri:
| МалыШ a răspuns (pentru DenisaLuciaBarbu):

Dar nu cunoti exercitii, cu ajutorul carora poti sa slebesti in maxim o luna? ...Mersi!

| Adelsi a răspuns:

Eu am inceput de putin timp sa fac 30 de abdomene pe zi, 60-70 de abdomene si ridicari de picior plus ca merg acasa pe jos si alerg mereu, trebuie sa fiu in forma mereu pentru ca sunt la o scoala sportiva

| asphyxiated a răspuns:

Taie-l

| KyokushinMyLife a răspuns:

Hey:*
Poi incepe prin a face abdomene, genoflexiuni...
si cel mai important du.te si alearga, dar iti dau un sfat.baietii prefera fundu. mare:*. nici eu nu.l am prea mic:*
ma bucur daca te.am ajutat >; D< Pha-Pha; x