| Bojthe a întrebat:

Exista ceva spray care face anestezie locala pentru a ma apila pentru ca nu suport durerealaughing

10 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Cu epilatoru` cu ceara doar mai rauhappy(

| Bojthe explică:

happy unde pot gasi,?

| DrunkenRat a răspuns:

Pune gheata...

| Giutsa a răspuns:

Buna.Incearca inainte de epilare sa pui o punga cu gheata pe locul pe care vrei sa il epilezi.Ti aproximativ un minut. Iti va mai ``anestezia`` piciorul laughing

| cristinapasager a răspuns:

Spray cu mentol.

| eandopuncttk a răspuns:

Da cu ce te epilezi de nu suporti durerea? cu coasa, drujba, flexul? happy

| OnlyOneMikyAndre a răspuns (pentru eandopuncttk):

Cu epilaorul se epileaza nu? Logic! Daaalaughing

| eandopuncttk a răspuns (pentru OnlyOneMikyAndre):

Da. ma bucur macar ca nu mi-ai bagat o injuratura happy ci ai vazut partea amuzanta happy

| IиоcзитKid a răspuns:

Da exista. Este un fel de crema. Daca te duci la farmacie, si le spui crema pentru epilat isi vor da seama la ce referi. Unele au si aloe vera. Nici eu nu suport durerea asa ca, folosesc crema. Te rooog fundapuppy dog eyes

| babe100 a răspuns:

Daca nu iti place cu epilatorul incearca cu cearawinking