| Trolololol a întrebat:

Cu ce lichid iti dau frizerii inainte sa te tunda? Ca imi place cum imi aranjeaza parul si as vrea si eu.

Răspuns Câştigător
| Kimmy22 a răspuns:

Hey! Cu apalaughing sau cu ulei de argan. Uleiul de argan rehidrateaza si restructureaza aportul de nutrienti ai scalpului, reface vitalitatea, confera luciu si stralucire. Sper ca te-am ajutat! :*

| Brâncuşi a răspuns (pentru Kimmy22):

Foarte bun răspuns, te faci cuafeză, sau doar pentru cultura ta generală, o seară minunată!

| Kimmy22 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Merci la fel! Dar sa stii ca n-am de gand sa ma fac coafezalaughing :*:*

| Brâncuşi a răspuns (pentru Kimmy22):

E bine, mă bucur ne mai auzim, dacă ai vreo nelămurire caută-mă pe privat o seară plăcută!

| Kimmy22 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Ok. Ne auzimhappy Noapte buna!winking

| Trolololol explică (pentru Kimmy22):

Multumesc laughing Si nu, nu e apa.

| Kimmy22 a răspuns (pentru Trolololol):

Inainte sa te tunda te dau cu apa, iar dupa cu ulei de arganwinking

7 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

Cred ca... cu apa. laughing`