| Diamond_1649 a întrebat:

Exista un sampon care sa-mi reduca din volum si sa-mi indrepte parul? Nu ca atunci cand folosesc placa dar macar putin. Altfel cum pot sa-l indrept fara sa il ard?

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Cel mai eficient mod e sa te duci la coafor si sa iti ia din volum cu foarfeca, nu vei mai avea probleme.sora mea de cate ori se spala pe cap avea un par de ziceai ca a intrat in priza, acum iy sta super

| Escape a răspuns:

Da, normal ca exista happy exista si la kalos si la nivea si la shauma si la toate ^^ doar uite-te bine pe eticheta

| anUcy a răspuns:

Pot spune ca am aceeasi problema ca si tine si pentru mine placa este cea mai buna solutie.Insa stim ca aceasta arde parul.Pentru a-l proteja cat de cat cauta la farmacii Un spray special conceput pentru protectia parului impotriva arderii.Am auzit ca cel mai bun este cel de la syoss si nici nu costa foarte mult. Sper ca te-am ajutat! Bafta:*

| stress a răspuns:

Foloseste orice masca de par. iti va reduce din volum si ti-l indreapta oarecum. oricum se vede diferenta daca folosesti masca de par.