| Michy_1562 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cum pot sa-mi indrept parul fara sa folosesc placa deoarece parul meu e foarte sensibil ceva sampon sau balsam o denumire si cam cat costa (dau fundita). Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adelina102 a răspuns:

Poti la fel cu uscatorul si peria.Este de vanzare uscatori care are perie si te faci singura acasa.Nu arde parul si ti-l intinde perfect.Eu am de la phillips si e f bun.Eu cand eram mai mica, ca sa nu il mai intind dupa ce ma spalam pe par, il uscam cu uscatorul la radacina si restul il prindeam in coada cu multe elastice pe lungime si stateam asa cu el sa se uste sau dadean cu uscatorul.Cand il desfaceam era drept.Sau mai este la salon solutie pentru indreptarea parului.Se face ca si permanentul dar e pentru intins parul. Funda?

2 răspunsuri:
| crisbella a răspuns:

Da,atunci cand este ud cu feonul si peria(rotunda).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sampoanele de la wella, si iti aranjezi bine parul, succes!