| DAC a întrebat:

Exista ceva care sa indrepte parul (excludem placa), stiu si eu, ceva mai natural, un sampon, balsam?
Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| lolavanity a răspuns:

Eu am părul drept de fel, dar de când m-am tuns scurt se ia foarte mult pe umeri; în toate direcţiile.
Însă după ce mă spăl pe cap, cât timp am părul ud; îl răsucesc pe o perie rotundă, în forma în care vreau să stea; trăgând de el ca la coafor.
Şi funcţionează.
Succes!

1 răspuns:
| bianca a răspuns:

Nu cred ca exista din pacatesad

in schimb til poti intrepta cu placa, fara sa ti prea mult plata pe firul de par, si sa folosesti ulei protector de la wella

succes:*