| αndreeaツ a întrebat:

vreau sa-mi fac suvite dar nu cu vopsea... ceva sa nu fie permanent, cu albastru de metil, am auzit, sau cu altceva?(vot, funda)

Răspuns Câştigător
| Heidii a răspuns:

Incearca cu rimel pentru par sau cu sampon nuantator sau cu albastru de metinol(de preferat primele 2 variante). Samponul se duce dupa prima spalare, la fel si albastru de metinol. Rimelul de par s-ar putea sa se stranga pe suvita de par sau sa dispara repede. Te pup! :*

4 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Ai putea apela la albastru de metil, sampon colorant sau la spray-uri colorate.Se gasesc in farmacii, dar ca sa se vada bine culoarea tebuie ca suvitele sa fie decolorate in prealabil

| LotusRadioactiv a răspuns:

Rimel pentru par L'Oreal.

| bestgirl1 a răspuns:

Incearc acu rimel de par. date doar atunci cand pleci si nu te culca cu el in cat.

| dana39668 a răspuns:

Asta e si dilema, mea. daca afli spune-mi pe privat