| meatloaf a întrebat:

Exista vreo culoare care sa mearga si cu verde si cu albastru? fara negru sau alb, prefer culorile vesele!

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roșul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crem, roz pal sau auriu, poate chiar rosu...

| Laura927 a răspuns:

Depinde la ce ai nevoie si ce material este verdele si albastrul( la haine, incaltaminte, desen l.)
Albastru/verde merge bine cu un crem, aramiu, galben pal...
Eu te sfătuiesc sa nu folosesti in îmbrăcăminte mai mult de doua culori pentru ca risti sa arati ca un curcubeu!

| meatloaf explică (pentru Laura927):

Multumesc de raspuns! nu vreau sa folosesc mai mult de 2 culori.am pantaloni verzi si albastri si voiam sa-mi iau o pereche de tenisi care sa mearga cu ambele perechi...

| SAMM0603 a răspuns (pentru meatloaf):

Crem, te asigur ca merge la amandoua. Galben e o culoare deschisa dar cam palida. Ar mai merge un purpuriu (mov deschis) sau blue.

| Laura927 a răspuns (pentru meatloaf):

Un alb le-ar sta la pantalonii tai ft bine happy

Răspuns utilizator avertizat
| BellaCullen14 a răspuns:

Galben este una super. Insa daca nu iti place, iti sugerez auriu.

| veverushca a răspuns:

Galben, Orange

| RebekahAndreea a răspuns:

Gri, galben, crem. Depinde si de gusturi si unde vrei sa le folosesti!

| annemclayne a răspuns:

Roşu, galben, portocaliu, roz, mov, crem.

| Alexutzaa22 a răspuns:

Merge portocaliul