| Bubble_7593 a întrebat:

Exista vreo modalitate naturala sa iti creasca parul?

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Da, cu ulei de ricin/ sau de masline.Iti masezi scalpul cu ulei si stai asa cam jumamate de ora, apoi clatesti.Sau iti faci o masca cu ulei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca poti sa te speli cu sapun de casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrebat cainele. ca eu nu prea mai am par. da el e plin. o modalitate naturala? m-a intrebat.da.pai stai asa si el creste.cred ca stie el ce spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista! citeste aici http://totulpentrufemei.ro/......ea_parului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O metoda naturala care ajuta la cresterea parului este uleiul de ricin.Maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze 30 minute-1 ora, dupa care spala-te pe cap cu sampon de doua ori(pentru a indeparta uleiul ramas)si clateste bine. Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.