| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo modalitate de a`mi recupera culoarea naturala? fara vopsire sau decapaj big grin Funda

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru a nu se observa diferența de culori, folosește vopsea pe bază de plante Henna și îl tunzi la 2-3 luni până ce scoți toată vopseaua.
Pa, pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Te tunzi zero şi aştepţi să crească părul.
Culoarea îşi v-a recăpăta strălucirea şi părul v-a chiar mai frumos.
Pe curând!

| adelina899 a răspuns (pentru PedoBarbie):

Nu aveai ce face te inteleg :*

| PedoBarbie a răspuns (pentru adelina899):

Să ştii că chiar e adevărat. Dar dacă tu consideri că am râs e treaba ta.
Pe curând!

| adelina899 a răspuns (pentru PedoBarbie):

Multumesc de sfat, imi pare rau sa te dezamagesc dar nu voi tine cont de el.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669