| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun fixativ, care sa hraneasca parul nu sa l degradeze?

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Nu exista, deoarece orice fixativ contine anumite substante care subtiaza firul de par si il deterioreaza. Daca vrei, exista masti la farmacie care hranesc firul de par si reda aspectul natural al acestuia.Incearca sa nu mai folosesti fixativ cat mai mult timp posibil.Bafta!

| ioana1704 a răspuns:

Exista parfum de par care are efect de fixativ

| ValerieCantDance a răspuns:

Nu exista. Toate produsele astea de "ingrijire" a parului sunt pline de chimicale care in timp iti degradeaza parul.

| cristina92_4477 a răspuns:

Da exista...cel de la loreal paris...e foarte bun eu il folosesc iti spun din propria experienta.

| cristina92_4477 a răspuns:

Da este cel de la loreal paris.e foarte bun...ti-l recomand deoarece si eu il folosesc...,