| Bubz a întrebat:

Fac bine daca ma duc la cosmetica sa imi scot punctele negre sau doar inrautatesc situatia?

2 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Nu inrautatesti.Dar decat sa dai o gramada de bani mai bine cauta in farmacii sau in hipermarketuri :sunt niste benzi ''nose pore strips'' in jur de 20 de lei. Daca totusi nu vrei sa dai aceasta suma, uita-te la video : http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE.
succes

| sadlifetobe3 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, eu cred ca faci bine. am avut o colega care s-a dus la cosmetica si a urmat cateva sedinte avea o gramada de cosuri si puncte negre si vreau sa spun ca acum nu mai are deloc si a trecut un an de zile de atunci... funda?