| black1white a întrebat:

Argila cosmetica trateaza punctele negre?

Răspuns Câştigător
| Anonime a răspuns:

Da chiar astazi mi-am facut o masca. E foarte buna pentru ten si poti sa o amesteci cu diverse sucuri de legume si fructe naturale(lamaie,morcovi...), albus de ou, miere...si chiar face minuni.Pentru acnee e benefic sa o amesteci cu apa de la robinet si tii o cura de 7 zile si vei fii foarte incantata de rezultat! Crede-ma vorbesc din propria experienta.happy

2 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Nu intotdeauna, depinde de tipul tenului. Dar ca sa fii sigura ca nu faci mai rau, dupa ce iti pui masca cu argila, da-ti pe piele cu lotiune din ceai verde preparata ca aici: http://www.frumusele.ro/......nul-tau/10

| Anku112 a răspuns:

Da este foarte buna happy trateaza chiar si petele. Prietena mea o foloseste si are acum tenul ca o papusahappy