| wolder a întrebat:

Faci exercitii pentru fese tonifiate? Ce exercitii faci?

4 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Da, eu fac genuflexiuni de tip sumo si chiar am inceput sa observ niste diferente happy

| wolder explică (pentru SaschaM):

Cu gantera sau fara? cam cate faci pe zi?

| SaschaM a răspuns (pentru wolder):

Fara. Am inceput cu 50 in 2 reprize a cate 25 si cand am simtit ca rezist mai mult, am crescut la 2 reprize a cate 30. Ma rog, la asta am ajuns acum. De la inceputul anului am inceput sa fiu mai activa si sa-mi caut o rutina de exercitii, am facut si un fel de aerobic si alte exercitii pentru fund. Acum am ajuns la sumo squats astea pentru fund si 2 exercitii cu gantere pentru triceps. Si imi place, mi se pare ca sunt eficiente si nu-mi ia decat 10 minute pe zi.

| Marca a răspuns:

Http://adevarul.ro/......index.html genu asta :* te pupp