| anonim_4396 a întrebat:

Fetel, baieti... mamele voastre poarta chilot tanga (bikini)? Daca da, vi se pare normal? Pe voi va lasa?

6 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cred ca e o intrebare cam ciudata, nu ti se are cam personala. De unde vrei sa stiu eu ce chiloti poarta mama mea? happy

| rousz a răspuns:

Cred ca asta nu conteaza important este sa se simta comoda happy da ma lasa laughing

| Lindoro a răspuns:

Stiam ca s-a trecut la moda fara chiloti.

| MeRiLoXx a răspuns:

laughing Nu stiu ce poarta mama, dar eu port. Important e sa te simti tu bine. Nu e un lucru normal sau anormal.

| Sofiy a răspuns:

Buna deny sa stii ca eu nu stiu daca mama poarta ca nu ma uit la ea când se imbraca si se dezbraca de chiloti dar mă lasa. Si trebuie sa îi porti doar daca te strâng niste pantaloni sau ai fundul prea mare.